Idealny zestaw do manicure japońskiego

Zabieg trwa ok. 30 minutek i należy go powtarzać co 2-3 tygodnie przy celu uzupełnienia dobroczynnych detali. Po pierwszym zabiegu rzeczywiście staje się pani mocniejsza, a paznokcie przestaj± się rozdwajać. Jeśli rozważacie wykonanie manicure japońskiego przed wyjazdem na wakacje, lepiej dokładnie się zastanówcie.

Stanowi on typ balsamu dla naszych paznokci, przede wszystkim natłuszczając gryzie zapobiega wysuszeniu i kruszeniu. Skoro to same porządne dla paznokci składniki, dlaczego mamy unikać wcierania pierwotnego w paznokcie zbyt często? Odczekaj dzień lub dwa, a dopiero po tym czasie pomaluj paznokcie swoim ulubionym kolorem lakieru.

Wtedy korzystne zmiany utrzymują się przez długi czas i zachwycają nie tylko właścicielkę paznokci, ale i całe jej otoczenie; ) Przy zakupie odpowiedniego zestawu nie zapomnijmy, by nie nabywać go z niesprawdzonych źródeł a mianowicie wtedy może przynieść więcej szkody, niż pożytku.

Użycie np. tworzywa sztucznego polerek, zamiast naturalnych, kontestuje idei zabiegu i być może nie sprostać zadaniu. Działam to bardzo delikatnie przesuwając zieloną częścią pilnika według całej powierzchni paznokcia. Zabieg opiera się na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, a następnie zabezpieczeniu jej przez wtarcie odpowiedniego pudru, który uniemożliwi wypłukanie odżywczych składników przez około 2 tygodni.

Systematyczności: ) Trzeba regularnie uzupełniać paznokieć, wmasowując w odrośniętą płytkę substancje odżywcze i od nowa je zabezpieczać pudrem. By paznokcie prezentowały się lepiej i więcej estetycznie, odsunięte skórki wycięto. Metodę tą wymyśliła i opracowała japońska firma P. Shine – stąd też inna kategoria zabiegu – manicure p. shine.

 

Jeśli naturalnie macie bardzo słabe paznokcie, które odrzucić trzymają zwykłego lakieru, to również możecie się skusić na manicure japoński. To metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Jak mieszaniec, żel albo akryl odrzucić niszczą paznokci, skoro przyrządzanie do nałożenia komponentów takowego manikiuru polega na spiłowaniu grubym pilnikiem płytki paznokcia?

 

Post Author: Mark0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *